Ar-Ge

 

Kar-el Demir Tel olarak 27 Eylül 2016 tarihinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Ar–Ge Merkezi Belgesini aldık. Bu tarihten itibaren Farklı disiplinlerde genç ve dinamik personelimizle sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz.

Ar – Ge Merkezi olmanın farkında olarak keşfedilmişi keşfetmek için zaman ve para harcamak yerine,  derinlemesine problemleri irdeleyecek, farklılıklar oluşturabilecek detayları yakalayacak ve rekabet üstünlüğü olan yenilikçi ürünler üretebileceğiz.

Üründe, üretim sürecinde yenilikler yaparak, verimliliğin arttıracak, maliyetleri azaltacağız. Teknolojik bilgi üretmek ve üretilen bu bilginin ticarileştirilmesi ile firmamızın karlılığını arttırarak sektörünün lokomotifleri arasındaki yerini koruması için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

HAKKIMIZDA

Kar-el Demir Tel. San.Tic.Ltd.Şti. İlk üretimine 2001 yılında Aliağa İzmir Nemrut Körfez bölgesinde tavlı tel ile başlamıştır. Ürün gamını kısa sürede arttıran şirketimiz Tavlı Tel’den sonra Daldırma Galvaniz Tel, Zırh Teli, PVC Kaplı Tel, Bakır Kaplı Tel, Çelik Hasır, Nervürlü-Düz-Galvanizli Çubuk, Lama, Dikenli Tel, Jiletli Tel, Yağlı Balya Teli, Çeşitli Özelliklerde Panel Çit, Örgü Çit Teli gibi birçok ürünü müşterilerine sunmaktadır. 2011 yılında Horoz gediği Köyü 19.Cad No:3 adresine taşınarak ve 15.000m2 kapalı alan ve 37.000 m2 açık alanda 175 kişi ile üretimine devam etmektedir. Aylık üretimi 8000 ton olan şirketimiz 2015 verileri ile Ege Bölgesi’nde en büyük 100 firma arasına girmiştir ..

» Devamını Oku

ÜRÜNLERİMİZ

Prensipli çalışma, kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyetine gösterdiği azami özenle kısa sürede hızlı bir çıkış trendi yakalayan firmamız, müşterilerinden gelen talepleri her zaman dikkate alarak müşteri isteklerine anında ...

» Ürünleri İncele