Değerlerimiz

Karel Demir Tel

Kurumsal Değerlerimiz

Teknolojinin hızlı ilerlemesi ile birlikte bizler de yüksek bir ivme ile ürünlerimizi ve firmamızı geliştirmekteyiz. Ürün üretiminin yanı sıra çelik sektöründe süreç de son derece önemlidir. Ürünün üretim sürecinde yenilikçi yöntemler kullanılarak ürün kalitesi ve üretim hızı arttırılabilmektedir. Ürünün hammadde halinden nihai sonuca varana kadar tüm süreç profesyonel ekibimiz tarafından ivedilikle kontrol edilmektedir. Talep edilen ürünlerin son teknoloji kullanılarak üretimi sağlanmaktadır.

İşletmelerde müşteri odaklılık son derece önemlidir. Aynı zamanda çalışan deneyimi ile de doğru orantılı olmaktadır. Genel olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan işletmelerde büyüme hızı daha fazla olmaktadır. Müşteri memnuniyeti potansiyel müşterilere güven vermektedir. Bizler de Kar-el Demir Tel olarak müşteri memnuniyetine önem vermekte ve temel değerlerimiz arasında görmekteyiz.

Kar-el Demir Tel ailesi olarak gerek müşterilerimiz ile gerek şirketimiz içerisinde dayanışma unsuruna son derece önem vermekteyiz. Binlerce personelimiz ile birlik duygusunu benimseyerek ortak bir amaç için firmamızı büyütürken şirketimizin gelişimi için çalışmaktayız.

Her üretim süreci ve sonrasında takım çalışmasının önemini bir kere daha kavramaktayız. Farklı profesyonellik alanları olan tüm personellerimizin bir araya gelerek sistematik bir şekilde işleyiş sağlamaktadır. Takım çalışması şüphesiz her alanda büyümenin ve gelişmenin en temel değerleri arasında olmaktadır.

Bir şirket içerisinde yenilikçilik, müşteri odaklılık, dayanışma ve takım çalışmasının kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmesi sürekli gelişimin temelleridir. Bu yüzden Kar-el Demir Tel olarak gelişime destek olan tüm değerleri benimsemekte ve sürekli gelişmeye devam etmekteyiz.

Ürünlerimizle ilgili detaylı
bilgi almak için